Půjčovna talárů a promočních čepic

Protože ne vždy je možné nakoupit taláry a promoční čepice pro celou třídu, nabízíme pro kolektivy absolventů možnost zapůjčení talárů a promočních čepic. Zapůjčení je levnější a celá třída si tak může užít tu pravou atmosféru slavnostní promoce.

Půjčovna talárů a promočních čepic

Co lze zapůjčit?

SAMOSTATNĚ promoční čepice - od 5 ks
SAMOSTATNĚ promoční talár - od 1 ks
SET promoční čepice + talár - od 1 ks

Jak objednat zapůjčení?

Objednávejte přímo přes náš eshop!

Nabídku půjčovny jsme zařadili přímo do nabídky našeho eshopu.

  1. Objednejte zboží k zapůjčení včetně požadovaného termínu zapůjčení.
  2. Objednávku zkontrolujeme a pokud bude zboží v požadovaném termínu dostupné, tak Vám pošleme potvrzení objednávky. V opačném případě Vás budeme kontaktovat na Váš email.

Můžete nás také kontaktovat na emailu info@darekkpromoci.cz.

Jak probíhá zapůjčení?

Snažíme se vyjít našim zákazníkům vstříc, a tak stanovujeme cenu za zapůjčení jako takové a nikoliv za každý den. Cena je stanovena bez ohledu na to, zda se bude jednat o zapůjčení na jeden den či týden.

Vždy se jedná o krátkodobý pronájem na období maximálně 7 dní. Máte-li zájem o dlouhodobější zapůjčení, je třeba se domluvit na ceně a podmínkách individuálně, a proto nás neváhejte kontaktovat na našem emailu info@darekkpromoci.cz.

Vratná kauce (jistota)

V případě zapůjčení vždy vyžadujeme zaplacení vratné krauce (jistoty) předem jako garanci, že se nám zboží v pořádku vrátí zpět. Jakmile zapůjčené zboží vrátíte, tak Vám bez zbytečného odkladu kauci vrátíme stejným způsobem, jakým byla uhrazena.

Vratná kauce zároveň kryje případné trvalé poškození promočních čepic a talárů (roztržení, nevypratelné obarvení a jiná mechanická poškození trvalého charakteru).

Výši vratné kauce najdete v popisu produktu.

Předání a vrácení

Fungujeme jako eshop i v sektoru půjčovny, a tak zapůjčené zboží posíláme zákazníkům prostřednictvím našich dopravců. Přehled dopravců a cen najdete v sekci Platba & Doprava.

Po zapůjčení nám zboží odešlete na naši korespondenční adresu prostřednictvím Vámi zvoleného dopravce. Náklady na vrácení zboží nejsou zahrnuty v ceně za dopravu a cenu zboží a hradí je nájemce.

Náš tip.png

Upozornění

Během období promocí nemusejí být některé barvy dostupné. Rezervujte si proto prosím vybranou kombinaci taláru a promoční čepice včas.


Školy, školky, kolektivy a firmy

Kompletní nabídku pronájmu pro školy, školky, kolektivy a firmy včetně ceníku najdete v sekci:


Follow us on Facebook