Speciálně pro skupiny jsme připravili nové stránky

www.napromoci.cz

Navštivte nás na www.napromoci.cz.

Školní třídy, kolektivy, firmy - DOSPĚLÍ

Studentské čepice a taláry

Nabídka promočních čepic a talárů 2016

Nabídku si můžete stáhnout kliknutím na ikonu PDF nebo ZDE.

Maturitní šerpy

Nabídka promočních čepic a talárů 2016

Nabídku si můžete stáhnout kliknutím na ikonu PDF nebo ZDE.

Prodej i půjčovna promočních čepic a talárů!
Obě varianty můžete u nás libovolně kombinovat a díky tomu realizovat promoci, maturitní ples či zakončení trainee programu s náklady, které Vám budou vyhovovat.
seznam_ok.pngMaturitní šerpy na váš maturitní ples!
Vyrábíme kvalitní maturitní šerpy s potiskem dle Vašeho přání. V naší nabídce najdete širokou škálu barev stuhy, potisku a typů fontu.
seznam_ok.pngDoprava po Praze bez starostí!
Na partnerském webu www.napromoci.cz Vám nabízíme službu Přivezeme & Odvezeme. Za cenu 499 Kč Vám osobně taláry i čepice přivezeme. V případě půjčovny si zboží i vyzvedneme a Vy tak můžete dopravu pustit zcela z hlavy.
seznam_ok.pngVýšivka dle Vašeho přání!
Rádi Vám na promoční čepice či taláry vyšijeme logo, nápis či jakýkoliv jiný motiv. Neučtujeme si nic za konzultaci a naprogramování výšivky, a tak nás neváhejte kontaktovat s Vaším nápadem.

Školní třídy a kolektivy - promoce

Velice rádi Vám pomůžeme realizovat Vaši promoci s kamarády z kruhu tak, jak vídáte promoce v amerických filmech a seriálech - v promočních čepicích a talárech.

Nabízíme prodej i půjčovnu promočních čepic a talárů. Prodej je možné s půjčovnou kombinovat, a tak si můžete například zapůjčit taláry a zakoupit promoční čepice, které vám po promoci zůstanou jako krásná vzpomínka na ukončení vysoké školy.

Nebojte se zeptat - I touto cestou vznikly některé naše produkty a my se budeme rádi podílet na vzniku něčeho nového. Více informací na info@darekkpromoci.cz.

Maturitní čepice - dárek k maturitě na maturitní ples pro maturitní ročník

Maturitní ročníky - maturitní ples

Plánujete maturitní ples a chcete být jiní než ostatní?
Buďte originální, výjimeční, nezapomenutelní!

Maturita je neopakovatelná událost ve Vašem životě a je jen na Vás v jakém duchu proběhne ta Vaše.

Předtančení v talárech? Jasně!

Studentské taláry jsou velice volné, a tak pod ně snadno skryjete oblečení na Vaše předtančení. Předtančení tak získá tradiční vzhled a působivý začátek.

1369.jpg

Firmy - dárek k ukončení trainee programu a školení

Moderní trend obdarovat nové zaměstnance při úspěšném zakončení trainee programu či firemního školení promoční čepicí může být i ve Vaší společnosti!

Promoční čepice je celosvětovým symbolem ukončení všech stupňů vzdělání, ať už se jedná o vzdělání veřejné či soukromé. Moderním trendem významných společností působících na českém trhu je obdarovat své nové zaměstnance promoční čepicí při úspěšném zakončení trainee programu či firemního školení. Máte-li zájem o spolupráci, tak nás neváhejte kontaktovat.

Reklamní předmět do 500 Kč = možnost daňové úspory

Na pomoční čepice i taláry jsme schopni zhotovit Vaše logo, tak aby bylo možné považovat tyto produkty za reklamní předměty.

Promoce-maturita-promócie

Follow us on Facebook