Nejnovější

Doporučené produkty

Slevy

Náš příběh

Náš internetový obchod DarekKPromoci.cz jsme založili s vizí prodávat v Čechách a na Slovensku kvalitní a luxusní promoční čepice jako vídáme na promocích z amerických filmů a seriálů. Momentálně v naší nabídce najdete 7 typů promočních čepic, u kterých máte na výběr nejen ze 14 variant barevných střapců ale i mnoho dalších způsobů, jak Váš dárek personalizovat.

Na trhu jsme již od roku 2013 a za tu dobu jsme do našeho sortimentu zařadili mnoho originálních dárkových předmětů, které jinde nenajdete. Na našem partnerském webu NaPromoci.cz jsme otevřeli půjčovnu a prodej promočních čepic a talárů pro školky, školy, firmy i kolektivy a na webu PromocniCepice.cz najdete zajímavé články ze světa promocí od receptu na promoční cupcake, přes náhled do výroby našich sklenic s promoční čepicí uvnitř až po tip, jakou zvolit barvu střapce promoční čepice.

DÁRKY K PROMOCIE-shop Dárek k promoci od Slůněte

Originální dárky k promoci včetně bohaté nabídky kvalitních promočních čepic. Dále u nás najdete výrobky ze skla, produkty určené na oslavu promoce, ručníky s výšivkou, fotorámečky a mnoho dalších dárků.

VÝŠIVKY A JINÁ PERSONALIZACE

Vyšíváme na zakoupené promoční čepice, taláry a jiné tak, aby byly Vaše dárky a slavnostní oblečení ještě více osobní. Kromě výšivky u nás najdete například také strojově vyřezávaný nažehlovací nápis na promoční čepici.

PRODEJ A PŮJČOVNA STUDENTSKÝCH ČEPIC A TALÁRŮ

Od školky až po vysokou školu! Nabízíme prodej i půjčovnu studentských čepic a talárů pro školy, školky, firmy i kolektivy. Nejen promoci ale například i maturitní ples či zakončení školky nebo trainee programu můžete uspořádat ve slavnostním stylu studentských čepic a talárů. Více informací na NaPromoci.cz.

INFORMACE ZA SVĚTA PROMOCÍ

Zajímavosti o našich produktech, tipy jak darovat peníze, recept na promoční cupcake nebo informace o tom, jakou vybrat barvu střapce promoční čepice? To vše a mnoho dalších informací ze světa promocí najdete na našem partnerském webu PromocniCepice.cz.

Našim zákazníkům vždy rádi vyjdeme vstříc, proto nás neváhejte kontaktovat v případě speciálního požadavku. I touto cestou vznikly některé naše produkty a my se budeme rádi podílet na vzniku něčeho nového.

Vaše Slůně

Slůně - logo

INFORMACE ZE SVĚTA PROMOCÍ

Zajímavosti o našich produktech, tipy jak darovat peníze, recept na promoční cupcake nebo informace o tom, jakou vybrat barvu střapce promoční čepice? To vše a mnoho dalších informací ze světa promocí najdete na našem partnerském webu PromocniCepice.cz.

Vidět víc

icon

DOPRAVA ZDARMA

pro objednávky od 1 500 Kč

icon

VRÁCENÍ PRODUKTU

30 dní na vrácení

icon

ZAVOLEJTE NÁM

+420 723 021 002

icon

BEZPEČNÁ PLATBA

GoPay nebo platba při převzetí